Redakcja

Mamy nam zawsze mówiły, że jak zaczyna się z kimś spotykać to trzeba się przedstawić, a skoro Czytelniku drogi trafiłeś na naszego bloga to pozwól, że się przedstawimy.

Masz przed sobą osoby, które uważają, że kuchnię idealną można stworzyć na każdym metrażu w każdym stylu. Trzeba mieć tylko dobry pomysł. A my tych pomysłów mamy dużo.  W projektowaniu i tworzeniu idealnej kuchni mamy spore doświadczenie. Każdy z nas kiedyś przez to przeszedł i wiemy, że nie jest to łatwe. Oczywiście wiemy, że należy mierzyć siły na zamiary. Poza tym nałogowo czytamy książki i w między czasie, gdy nie pracujemy to wymieniamy się wrażeniami o nich. Uzależnieni też jesteśmy od kawy i to przy niej najczęściej rozmawiamy o artykułach, które chcemy tutaj umieścić. Są to długie dyskusje pełne śmiechu i żartów, których nasze “firmowe ” rybki chyba nie rozumieją.

Drogi Czytelniku bądź Czytelniczko, ten blog został stworzony dla Was przez nas, byście mogli poznać ciekawe projekty i rozwiązania, które możecie zastosować u siebie. Odwiedzajcie nas często i zostawiajcie w komentarzach swoje kuchenne historie. Może one nas zainspirują do kolejnego ciekawego wpisu na tym blogu. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi.

Redakcja.