Oferta reklamy

Portal Kuchnia Idealna jest stale zainteresowany podjęciem współpracy z chętnymi do tego osobami. Pragniemy szybkiego rozwoju, tak aby strona zawsze mogła sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom czytelnika. Jeżeli chcieliby Państwo pomóc w usprawnieniu naszej pracy, bardzo prosimy o kontakt. Zapewniamy, że wszystkie oferty zostaną jak najszybciej rozpatrzone.

Interesują nas kwestie związane z tematyką kuchenną, wyposażeniem oraz nowościami w tym zakresie, a także z reklamą i rozpowszechnianiem naszej strony internetowej. Poszukujemy ludzi z pasją, dla których działalność i współpraca z naszym portalem będzie przyjemnością. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe propozycje i bardzo chętnie przyjmiemy osoby z oryginalnym podejściem do pracy i tematu.

Jesteśmy gotowi dać szansę wszystkim. Chętnie podejmiemy współpracę z doświadczonymi ekspertami, z bogatą wiedzą w zakresie podanej tematyki oraz marketingu. Szukamy również osób młodych i niekoniecznie aż tak doświadczonych, ale chcących na poważnie zająć się pracą wraz z redakcją i zarządem naszego portalu. Czekamy na nietuzinkowe propozycje, które pomogą nam wspólnie rozwijać stronę Kuchnia Idealna. Z niecierpliwością oczekujemy Twoją ofertę reklamy.